Remont w szkole w Bielowcach

Po raz kolejny Jim Gard, którego poznaliśmy jako nauczyciela na obozie językowym w PMDK, oraz społeczność Mount Carmel w USA, wsparli dzieci w Ukrainie.
Dochód ze sprzedaży samodzielnie zaprojektowanych koszulek w wysokości 1300 dolarów został przekazany Szkole Podstawowej w Bielowcach (Біловецький Нвк). Dzięki wsparciu finansowemu, nauczyciele samodzielnie wyremontowali jedno z pomieszczeń, gdzie urządzona zostanie świetlica wraz z gabinetem pomocy psychologicznej. Pomalowano także korytarz, w planie jest jeszcze zakup mebli do wyremontowanej sali.
W zeszłym roku, dzięki sprzedaży koszulek, społeczność Mount Carmel przekazała 2300 dolarów grupie dzieci i ich ukraińskim opiekunom z Nowowołyńska, spędzającym wakacje w Otwocku, jako kieszonkowe, wsparcie wówczas otrzymały także dwie wielodzietne rodziny z Ukrainy.